CN300B110-24
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74763575
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CN-B110 (300W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 160V |
| Voltage - Input (Min) | 43V |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Current - Output (Max) | 12.5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 90% |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 100°C |
| Features | Adjustable Output, ベースプレート, 負荷共有, Remote On/Off, Remote Sense |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | Half Brick |
| Size / Dimension | 2.40"L x 2.28"W x 0.50"H(61.0mm x 57.9mm x 12.7mm) |
| Standard Number | 62368-1 |
| Approval Agency | CE, UKCA |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 86
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $169.579 |
| 10 - 49 | $166.767 |
| 50 - 99 | $165.83 |
| 100 - 499 | $165.361 |
| 500 - 999 | $165.08 |
| 1,000 - 1,999 | $164.759 |
| 2,000 - 3,999 | $164.518 |
| 4,000 - | $164.33 |



