CN200A110-15
TDK-LAMBDA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74763536
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply DC DC Converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CN-A110 (200W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 160V |
| Voltage - Input (Min) | 60V |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Current - Output (Max) | 13.4A |
| Number of Outputs | 1 |
| Efficiency | 88% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 100°C |
| Features | Remote On/Off |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.28"L x 2.40"W x 0.50"H(57.9mm x 70.0mm x 12.7mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 32
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $142.071 |
| 10 - 49 | $139.259 |
| 50 - 99 | $138.321 |
| 100 - 499 | $137.853 |
| 500 - 999 | $137.571 |
| 1,000 - 1,999 | $137.25 |
| 2,000 - 3,999 | $137.009 |
| 4,000 - | $136.821 |



