LQM21PNR47MC0D
MURATA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74710760
Date Code:2026
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM21 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 1.1A |
| Inductance | 470 nH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 100MHz |
| DC Resistance (DCR) | 150mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 0805(2012メートル法) |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 24,000
MOQ:4,000
SPQ:4,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 4,000 - 39,999 | $0.058 |
| 40,000 - 199,999 | $0.057 |
| 200,000 - 399,999 | $0.057 |
| 400,000 - 1,999,999 | $0.057 |
| 2,000,000 - 3,999,999 | $0.057 |
| 4,000,000 - | $0.057 |
| - | - |
| - | - |



