UCS2G330MHD1TN
NICHICON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74709993
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 33 µF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 16 mm |
| Dielectric Material | Aluminium |
| Height | 20 mm |
| Height - Seated (Max) | 21.9964 mm |
| Lead Diameter | 800 µm |
| Lead Pitch | 7.5 mm |
| Life (Hours) | 10000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Pins | 2 |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 900 mA |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|85 |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage Rating | 400 V |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,750
MOQ:250
SPQ:250
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 749 | $0.738 |
| 750 - 1,249 | $0.685 |
| 1,250 - 2,749 | $0.654 |
| 2,750 - 6,999 | $0.623 |
| 7,000 - | $0.599 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



