UCD1V102MNQ1MS
NICHICON
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74709991
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Capacitance | 1 mF |
| Case/Package | Radial |
| Diameter | 16 mm |
| Dissipation Factor | 0.12 % |
| Features | General Purpose |
| Height | 16.5 mm |
| Height - Seated (Max) | 17.4752 mm |
| Impedance | 35 mΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 350 µA |
| Life (Hours) | 5000 hours |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Radiation Hardening | No |
| Ripple Current | 1.8 A |
| Schedule B | 8532220020, 8532220020|8532220020|8532220020|8532220020|8532220020 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 20 % |
| Voltage | 35 V |
| Voltage Rating | 35 V |
| Voltage Rating (DC) | 35 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 6,875
MOQ:250
SPQ:125
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 250 - 374 | $1.097 |
| 375 - 749 | $1.019 |
| 750 - 1,874 | $0.961 |
| 1,875 - 4,749 | $0.917 |
| 4,750 - | $0.899 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



