LQM21DH470M70L
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74709971
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQM21 |
| Type | Multilayer |
| Current Rating (Amps) | 200mA |
| Current - Saturation (Isat) | 50mA |
| Inductance | 47 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| Frequency - Self Resonant | 12MHz |
| DC Resistance (DCR) | 2.99Ohms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 150°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | AEC-Q200 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 805 |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.057" (1.45mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 8,999 | $0.078 |
| 9,000 - 17,999 | $0.073 |
| 18,000 - 41,999 | $0.07 |
| 42,000 - | $0.067 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



