KRM55TR72E225MH01K
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74709965
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | KRM |
| Capacitance | 2.2 μF |
| Voltage - Rated | 250 V |
| Lead Style | J-Lead |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X7R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.240"L x 0.209"W(6.10mm x 5.30mm) |
| Thickness (Max) | 0.197" (5.00mm) |
| Package / Case | Stacked Smd, 2 J-Lead |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.724 |
| 2,000 - 4,999 | $0.693 |
| 5,000 - | $0.667 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



