BLM18SN220TN1D
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0603 |
| Case Code (Imperial) | 0603 |
| Case Code (Metric) | 1608 |
| Core Material | Ferrite |
| DC Resistance (DCR) | 4 mΩ |
| Height | 750 µm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 months ago) |
| Max Current Rating | 8 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Lines | 1 |
| Resistance | 4 mΩ |
| RMS Current (Irms) | 8 A |
| Schedule B | 8504500000, 8504500000|8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000, 8504500000|8504500000|8504500000|8504500000 |
| Series Resistance | 4 mΩ |
| Test Frequency | 100 MHz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 8,000
MOQ:8,000
SPQ:4,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 8,000 - 19,999 | $0.031 |
| 20,000 - 39,999 | $0.029 |
| 40,000 - 107,999 | $0.027 |
| 108,000 - | $0.026 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



