1277AS-H-1R0M=P2
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74709926
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DFE322512C |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 3.1A |
| Current - Saturation (Isat) | 3.7A |
| Inductance | 1 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1MHz |
| DC Resistance (DCR) | 45mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Material - Core | 鉄粉 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.13 |
| 6,000 - 8,999 | $0.123 |
| 9,000 - 23,999 | $0.119 |
| 24,000 - | $0.116 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



