1217AS-H-3R3N=P3
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74709925
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | DEM8045C |
| Type | Wirewound |
| Current - Saturation (Isat) | 7.7A |
| Inductance | 3.3 µH |
| DC Resistance (DCR) | 14.4 mOhms |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±30% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 8.0x8.0mm |
| Height - Seated (Max) | 0.177" (4.50mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.383 |
| 2,000 - 2,999 | $0.363 |
| 3,000 - 7,999 | $0.346 |
| 8,000 - | $0.33 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



