CRE1S0505S3C
MURATA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74709522
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards DC/DC converters |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | CRE1 (1W) |
| Type | Isolated Module |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Current - Output (Max) | 200mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 1 W |
| Efficiency | 77% |
| Product Overview | DC DC CONVERTER 5V 1W |
| Operating Temperature Range | -40°C~85°C |
| Applications | ITE(商用) |
| Mounting Type | スルーホール |
| Size / Dimension | 長さ0.45インチ x 幅0.24インチ x 高さ0.30インチ(11.5mm x 6.1mm x 7.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 280
MOQ:80
SPQ:40
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 80 - 199 | $2.599 |
| 200 - 439 | $2.455 |
| 440 - 1,239 | $2.345 |
| 1,240 - | $2.23 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



