881545-2
TE CONNECTIVITY
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74709255
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Color | Black |
| Contact Material | Gold |
| Contact Plating | Gold |
| Current Rating | 3 A |
| Gender | Female |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Lead Free | Lead Free |
| Lead Pitch | 2.54 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -65 °C |
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Pins | 2 |
| Number of Positions | 2 |
| Number of Rows | 1 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 42,000
MOQ:14,000
SPQ:14,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 14,000 - 27,999 | $0.128 |
| 28,000 - 55,999 | $0.127 |
| 56,000 - | $0.125 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



