R5F52203BDFL#10
RENESAS
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74696114
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | LFQFP |
| China RoHS | Compliant |
| Core Architecture | RXv1 |
| Export Control Classification Number (ECCN) Code | 3A991 |
| Part Family | RX |
| Frequency | 32 MHz |
| Height | 1.7 mm |
| Interface | I2C, SCI, SPI |
| Lifecycle Status | NRND (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | NOT RECOMMENDED FOR NEW DESIGNS (Last Updated: 3 weeks ago) |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Memory Size | 64 kB |
| Memory Type | FLASH |
| Min Supply Voltage | 1.62 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 48 |
| Part Group | RX220 |
| Pitch | 500 µm |
| RAM Size | 8 kB |
| Width | 7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000



