PRF15BE102RB6RC
MURATA
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74696097
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | 0402 |
| Case Code (Imperial) | 0402 |
| Case Code (Metric) | 1005 |
| Depth | 500 µm |
| Height | 550 µm |
| Lifecycle Status | EOL (Last Updated: 11 months ago) |
| Max Operating Temperature | 110 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 2 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Resistance | 1 kΩ |
| Schedule B | 8533400080, 8533400080|8533400080|8533400080|8533400080|8533400080 |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 50 % |
| Voltage | 32 V |
| Voltage Rating | 32 V |
| Width | 500 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,000
MOQ:10,000
SPQ:10,000



