MM74HC74AMTCX
ON SEMICONDUCTOR
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74695833
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Flip-flops |
| Manufacturer | ON SEMICONDUCTOR |
| Type | D-Type |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Output Type | Complementary |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 6 V |
| Current - Output High, Low | 5.2 mA/5.2 mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 4μ A |
| Input Capacitance | 5 pF |
| Clock Frequency | 94 MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 19ns @ 6V/50pF |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Number of Elements | 2 |
| Function | Set (Preset) And Reset |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-TSSOP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,500
MOQ:2,500
SPQ:2,500



