DSC1003DL2-008.0000
MICROCHIP
RoHS狀況:RoHS2
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74695379
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Oscillators |
| Manufacturer | MICROCHIP |
| Series | DSC1003 |
| Type | XO(Typ) |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 3.6V |
| Current - Supply (Max) | 6mA |
| Output | CMOS |
| Frequency | 8 MHz |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Base Resonator | MEMS |
| Function | Standby (Power Down) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,660
MOQ:140
SPQ:140



