DSC1123BI2-100.0000
MICROCHIP
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74694523
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Oscillators |
| Manufacturer | MICROCHIP |
| Series | DSC1123 |
| Type | XO(Typ) |
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 3.63V |
| Current - Supply (Max) | 32mA |
| Output | LVDS |
| Frequency | 100 MHz |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Base Resonator | MEMS |
| Function | Enable/Disable |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197"L x 0.126"W(5.00mm x 3.20mm) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 360
MOQ:72
SPQ:72
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 72 - 719 | $4.693 |
| 720 - 3,599 | $4.654 |
| 3,600 - 7,199 | $4.641 |
| 7,200 - 35,999 | $4.631 |
| 36,000 - 71,999 | $4.623 |
| 72,000 - | $4.617 |
| - | - |
| - | - |



