P2CF-08
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Color | Black |
| Current Rating | 6 A |
| Height | 23.3 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | DIN Rail , Panel |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Positions | 8 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 240 V |
| Voltage Rating (DC) | 240 V |
| Width | 70 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 89
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $9.577 |
| 10 - 49 | $5.088 |
| 50 - 99 | $4.527 |
| 100 - 499 | $4.153 |
| 500 - 999 | $4.078 |
| 1,000 - 1,999 | $4.022 |
| 2,000 - 3,999 | $3.994 |
| 4,000 - | $3.985 |



