D4N-8A32
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 2.5 A |
| Electrical Life | 300 kcycles |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Mechanical Life | 15 Mcycles |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Chassis Mount |
| Operating Position | 28.194 mm |
| Overtravel | 4.0132 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 2.032 mm |
| Ratings | Dust Tight, IP67, Waterproof |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | DPST |
| Voltage Rating (AC) | 120 V |
| Voltage Rating (DC) | 125 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $22.387 |
| 10 - 49 | $18.646 |
| 50 - 99 | $17.898 |
| 100 - 499 | $17.337 |
| 500 - 999 | $16.963 |
| 1,000 - 1,999 | $16.888 |
| 2,000 - 3,999 | $16.832 |
| 4,000 - | $16.804 |



