D4DS-K3
文件
商品說明
| Color | Black |
| Contact Current Rating | 10 mA |
| Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Horizontal |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $14.199 |
| 10 - 49 | $9.711 |
| 50 - 99 | $9.15 |
| 100 - 499 | $8.775 |
| 500 - 999 | $8.701 |
| 1,000 - 1,999 | $8.645 |
| 2,000 - 3,999 | $8.617 |
| 4,000 - | $8.607 |




