A22-01
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Current Rating | 10 A |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 440 V |
| Max Voltage Rating (DC) | 380 V |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Poles | 1 |
| Number of Terminals | 2 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPST |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 15
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $5.284 |
| 10 - 49 | $3.037 |
| 50 - 99 | $2.476 |
| 100 - 499 | $2.102 |
| 500 - 999 | $2.027 |
| 1,000 - 1,999 | $1.971 |
| 2,000 - 3,999 | $1.943 |
| 4,000 - | $1.933 |



