SN74AUP1T86DCKR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74689933
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SC |
| Height | 1.1 mm |
| High Level Output Current | -4 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 day ago) |
| Logic Function | OR, XOR |
| Low Level Output Current | 4 mA |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 day ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 2.3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 900 nA |
| Number of Bits | 1 |
| Number of Circuits | 1 |
| Number of Elements | 1 |
| Number of Gates | 1 |
| Number of Input Lines | 2 |
| Number of Inputs | 2 |
| Number of Output Lines | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 5 |
| Output Type | CMOS |
| Output Voltage | 3.6 V |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Propagation Delay | 4.4 ns |
| Quiescent Current | 500 nA |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
| Thickness | 900 µm |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 10,261
MOQ:2,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - | $4.144 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



