BQ24166RGER
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74687839
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | VQFN |
| Contact Plating | Gold |
| Height | 1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 days ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 5 days ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 10 V |
| Min Input Voltage | 4 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.2 V |
| Number of Cells | 1 |
| Number of Pins | 24 |
| Operating Supply Current | 5 mA |
| Output Current | 2.5 A |
| Output Voltage | 4.2 V |
| Packaging | Tape and Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Switching Frequency | 1.5 MHz |
| Thickness | 880 µm |
| Width | 4 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 4,765
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $115.585 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



