TPS40428RHAR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74687490
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power regulators -DC/DC switching controllers |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Voltage - Input | 4.5 ~ 20 V |
| Voltage - Output | 0.6 ~ 5V |
| Number of Outputs | 2 |
| Frequency Range | 200 ~ 1500kHz |
| Duty Cycle | 46% |
| Function | Step Down (Back) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | VQFN 40pin |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 4,442
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $187.634 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



