CD74HCT74M96
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74687252
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Flip-flops |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Series | HCT |
| Type | D-Type |
| Trigger Type | Positive Edge |
| Output Type | Complementary |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Current - Output High, Low | 4 mA/4 mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 4μ A |
| Input Capacitance | 10 pF |
| Clock Frequency | 50 MHz |
| Max Propagation Delay @ V, Max CL | 35ns @ 4.5V/50pF |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Number of Elements | 2 |
| Function | Set (Preset) And Reset |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +125°C(TA) |
| Applications | Standard |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 4,170
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - | $8.495 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



