DSC1001CI2-025.0000T
MICROCHIP
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74682038
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Oscillators |
| Manufacturer | MICROCHIP |
| Series | DSC1001 |
| Type | XO(Typ) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 6.3mA |
| Output | CMOS |
| Frequency | 25 MHz |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Base Resonator | MEMS |
| Function | Standby (Power Down) |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height | 0.035" (0.88mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,000
MOQ:1,000
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.435 |
| 10,000 - | $1.43 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



