LT1013DP
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74680613
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 90 μV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 30 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
| Current - Input Bias | 18 nA |
| Current - Output / Channel | 350 μA |
| Current - Supply | 320 μA(x2Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 1 MHz |
| Number of Circuits | 2 |
| Slew Rate | 0.4 V/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C(TA) |
| Applications | Catalogue/Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 8-DIP(0.300"/7.62mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 1,656
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $113.099 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



