83614-9012
MOLEX
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74679384
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| China RoHS | Compliant |
| Color | Black |
| Contact Material | Gold, Nickel |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Resistance | 8 mΩ |
| Country of Origin | US |
| Current Rating | 1 A |
| ELV | Compliant |
| Gender | Male |
| Halogen Free | Low Halogen |
| Height | 7.82 mm |
| Insulation Resistance | 5 GΩ |
| Lead Pitch | 1.27 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 4 years ago) |
| Material | Stainless Steel |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 350 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Through Hole |
| Number of Circuits | 25 |
| Number of Contacts | 25 |
| Number of Ports | 1 |
| Number of Positions | 25 |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Terminals | 25 |
| Orientation | Right Angle |
| Pitch | 1.27 mm |
| Plating | Nickel, Steel |
| Radiation Hardening | No |
| Schedule B | 8536695050, 8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|8536695050|85 |
| Shell Material | Steel |
| Termination | Solder |
| Voltage Rating | 350 V |
| Voltage Rating (AC) | 350 V |
| Voltage Rating (DC) | 350 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 1,304
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - 999 | $43.679 |
| 1,000 - | $43.629 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



