CSD97370AQ5M
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74673581
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Contact Plating | Gold |
| Efficiency | 90 % |
| Height | 1.5 mm |
| Interface | PWM |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Input Voltage | 22 V |
| Max Operating Temperature | 150 °C |
| Max Output Current | 60 A |
| Max Output Voltage | 5 V |
| Min Input Voltage | 3.3 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Pins | 22 |
| Output Current | 40 A |
| Output Current per Channel | 40 A |
| Output Type | Adjustable |
| Packaging | Digi-Reel® |
| Radiation Hardening | No |
| Thickness | 1.5 mm |
| Width | 5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 944
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $76.868 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



