UCC24610D
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74672960
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | SOIC |
| Element Configuration | Single |
| Fall Time | 9 ns |
| Frequency | 600 kHz |
| Height | 1.75 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 month ago) |
| Max Frequency | 600 kHz |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 3 A |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 70 µA |
| Number of Drivers | 1 |
| Number of Outputs | 1 |
| Number of Pins | 8 |
| Operating Supply Current | 2.15 mA |
| Output Current | 3 A |
| Output Voltage | 5.5 V |
| Packaging | Cut Tape |
| Propagation Delay | 20 ns |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Rise Time | 14 ns |
| Thickness | 1.58 mm |
| Topology | Full-Bridge, Half-Bridge |
| Turn-Off Delay Time | 35 ns |
| Turn-On Delay Time | 70 ns |
| Width | 3.91 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 842
MOQ:500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 500 - | $38.107 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



