BQ24070RHLT
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74670758
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | VQFN |
| Contact Plating | Gold |
| Height | 1 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Charge Current | 1.5 A |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 16 V |
| Min Input Voltage | 4.3 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 4.35 V |
| Nominal Input Voltage | 16 V |
| Number of Cells | 1 |
| Number of Pins | 20 |
| Output Current | 1 A |
| Output Voltage | 4.4 V |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Thickness | 900 µm |
| Weight | 47.287005 mg |
| Width | 3.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 513
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $74.591 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



