DSC1001DL5-050.0000
MICROCHIP
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74667085
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Oscillators |
| Manufacturer | MICROCHIP |
| Series | DSC1001 |
| Type | XO(Typ) |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 3.3V |
| Current - Supply (Max) | 7.2mA |
| Output | CMOS |
| Frequency | 50 MHz |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Base Resonator | MEMS |
| Function | Enable/Disable |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098"L x 0.079"W(2.50mm x 2.00mm) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 220
MOQ:220
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 220 - 2,199 | $2.966 |
| 2,200 - 10,999 | $2.959 |
| 11,000 - 21,999 | $2.952 |
| 22,000 - | $2.943 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



