UCC3809D-2
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74666388
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs AC/DC converter -offline switchers |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8 V ~ 19 V |
| Output Isolation | Isolated |
| Frequency - Switching | 1 MHz |
| Duty Cycle | 70% |
| Topology | Boost/Buck/Flyback/Forward |
| Internal Switch(s) | No |
| Control Features | Frequency Frequency Control/Soft Start |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +150°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 181
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $73.556 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



