UC2907N
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74665469
Date Code:22/23+
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Power control specific |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 35V |
| Current - Supply | 6 mA |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Load Share Controllers |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 16-PDIP |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 135
MOQ:100
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 100 - | $234.218 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



