ZRB18AR61E106ME01L
MURATA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-1
Management ID:st74641672
文件
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | ZRB |
| Capacitance | 10 μF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperature Coefficient | X5R |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.063"L x 0.031"W(1.60mm x 0.80mm) |
| Thickness (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 3,000
MOQ:3,000
SPQ:3,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,000 - 5,999 | $0.094 |
| 6,000 - 11,999 | $0.093 |
| 12,000 - 14,999 | $0.092 |
| 15,000 - 44,999 | $0.091 |
| 45,000 - | $0.091 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |




