VJ0805A270GXXPW1BC
VISHAY
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74631357
Date Code:18
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Category | Condensers Ceramic Multilayer condensers/capacitors |
| Manufacturer | VISHAY |
| Series | VJ W1BC |
| Capacitance | 27 pF |
| Voltage - Rated | 25 V |
| Tolerance | ±2% |
| Temperature Coefficient | C0G, NP0 |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Applications | General Purpose |
| Mounting Type | Surface Mount, MLCC |
| Size / Dimension | 0.079"L x 0.049"W(2.00mm x 1.25mm) |
| Thickness (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 17,070
MOQ:3,750
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,750 - 37,499 | $0.059 |
| 37,500 - 187,499 | $0.059 |
| 187,500 - 374,999 | $0.059 |
| 375,000 - 1,874,999 | $0.058 |
| 1,875,000 - 3,749,999 | $0.058 |
| 3,750,000 - | $0.058 |
| - | - |
| - | - |



