8-1609095-9
TE CONNECTIVITY
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74631308
Date Code:19
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Approvals | CSA, UL, VDE |
| Capacitance | 330 nF |
| China RoHS | Compliant |
| Current | 2 A |
| Current Rating | 2 A |
| DC Resistance (DCR) | 50 Ω |
| Depth | 36.07 mm |
| ELV | Compliant |
| Frequency | 50 Hz |
| Height | 22.23 mm |
| Impedance | 50 Ω |
| Introduction Date | 2014-08-01 |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 120 µA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 week ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 1 week ago) |
| Max Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 277 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Chassis Mount, Flanges, Panel, Wire |
| Packaging | Bulk |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 50 Ω |
| Termination | Wire, Wire Leads |
| Voltage Rating | 277 V |
| Voltage Rating (AC) | 277 V |
| Voltage Rating (DC) | 277 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 116
MOQ:11
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 11 - 109 | $21.045 |
| 110 - 549 | $20.723 |
| 550 - 1,099 | $20.648 |
| 1,100 - 5,499 | $20.592 |
| 5,500 - 10,999 | $20.564 |
| 11,000 - | $20.541 |
| - | - |
| - | - |



