LQW15AN3N6D80D
MURATA
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74631148
Date Code:18
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | LQW15 |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.95A |
| Inductance | 3.6 nH |
| Inductance Frequency - Test | 100MHz |
| Frequency - Self Resonant | 10GHz |
| Q @ Freq | 30 @ 250MHz |
| DC Resistance (DCR) | 30mOhms(Max) |
| Shielding | Unshielded |
| Tolerance | ±0.5nH |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039"L x 0.024"W(1.00mm x 0.60mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Material - Core | 非磁性 |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 9,434
MOQ:2,500
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.089 |
| 25,000 - 124,999 | $0.088 |
| 125,000 - 249,999 | $0.087 |
| 250,000 - 1,249,999 | $0.087 |
| 1,250,000 - | $0.087 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



