MF1/4DC6041F
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Case/Package | Metal |
| China RoHS | Compliant |
| Composition | Metal Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Introduction Date | 2009-12-23 |
| Lead Diameter | 600 µm |
| Lead Length | 28 mm |
| Lead Pitch | 30 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 3 months ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Terminals | 2 |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 250 mW |
| Power Rating | 250 mW |
| REACH SVHC | Yes |
| Resistance | 6.04 kΩ |
| Temperature Coefficient | 100 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Working Voltage | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
庫存量: 7,000
MOQ:3,750
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3,750 - 37,499 | $0.059 |
| 37,500 - 187,499 | $0.059 |
| 187,500 - 374,999 | $0.059 |
| 375,000 - 1,874,999 | $0.058 |
| 1,875,000 - 3,749,999 | $0.058 |
| 3,750,000 - | $0.058 |
| - | - |
| - | - |



