TMLM 04124
TRACO POWER
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74555283
文件
商品說明
| Category | Board Mounted Power Supply AC DC Converters |
| Manufacturer | TRACO POWER |
| Series | TMLM (4W) |
| Type | Enclosed |
| Voltage - Input | 90 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Current - Output (Max) | 167mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 4 W |
| Efficiency | 73% |
| Product Overview | AC/DC CONVERTER 24V 4W |
| Features | Universal Input |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | L1.44" x W1.06" x H0.67" (36.5mm x 27.0mm x 17.1mm) |
| Approval Agency | CE, cURus |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $24.915 |
| 30 - 149 | $24.167 |
| 150 - 299 | $23.606 |
| 300 - 1,499 | $23.232 |
| 1,500 - 2,999 | $23.158 |
| 3,000 - 5,999 | $23.102 |
| 6,000 - 11,999 | $23.074 |
| 12,000 - | $23.049 |




