TLC274CDR
Texas Instruments
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:質量保證
供應商排名:B-1
Management ID:st74555214
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Integrated circuits/ICs Linear amps/operational amps/buffer amps |
| Manufacturer | Texas Instruments |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Voltage - Input Offset | 1.1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 16 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Current - Input Bias | 0.6 pA |
| Current - Output / Channel | 30 mA |
| Current - Supply | 2.7 mA(x4Channel) |
| Gain Bandwidth Product | 2.2 MHz |
| Number of Circuits | 4 |
| Slew Rate | 3.6 V/μs |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ +70°C |
| Applications | Catalogue/Military |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-SOIC |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 38
MOQ:18
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 18 - 179 | $4.041 |
| 180 - 899 | $3.917 |
| 900 - 1,799 | $3.842 |
| 1,800 - 8,999 | $3.786 |
| 9,000 - 17,999 | $3.761 |
| 18,000 - 35,999 | $3.749 |
| 36,000 - 71,999 | $3.741 |
| 72,000 - | $3.736 |



