CUS150M-24
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74555107
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | CUS150M (150W) |
| Type | Open frame |
| Voltage - Input | 85 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Current - Output 1 | 5A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 120W(150W Forced Air) |
| Efficiency | 94% |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 85°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial), Medical |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L4.00" x W2.00" x H1.24" (101.6mm x 50.8mm x 31.5mm) |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5
MOQ:1
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 1 - 9 | $152.048 |
| 10 - 49 | $149.244 |
| 50 - 99 | $148.309 |
| 100 - 499 | $147.842 |
| 500 - 999 | $147.561 |
| 1,000 - 1,999 | $147.241 |
| 2,000 - 3,999 | $147.001 |
| 4,000 - | $146.814 |




