LS25-12
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74555081
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | LS (25W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 88 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 12V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 2.1A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 25W |
| Efficiency | 83% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L3.10" x W2.00" x H1.10" (78.7mm x 50.8mm x 27.9mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 5
MOQ:3
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 3 - 29 | $34.413 |
| 30 - 149 | $33.946 |
| 150 - 299 | $33.666 |
| 300 - 1,499 | $33.105 |
| 1,500 - 2,999 | $32.731 |
| 3,000 - 5,999 | $32.656 |
| 6,000 - 11,999 | $32.60 |
| 12,000 - | $32.563 |



