LS50-24
TDK-LAMBDA
RoHS狀況:RoHS
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74555076
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards AC/DC converters |
| Manufacturer | TDK-LAMBDA |
| Series | LS (50W) |
| Type | With cover |
| Voltage - Input | 88 ~ 264VAC |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3kV |
| Current - Output 1 | 2.2A |
| Number of Outputs | 100% |
| Power (Watts) | 50W |
| Efficiency | 86% |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ 70°C(with derating) |
| Applications | ITE (commercial) |
| Mounting Type | Chassis mount |
| Size / Dimension | L3.90" x W3.80" x H1.40" (99.1mm x 96.5mm x 35.6mm) |
| Approval Agency | CE |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 20
MOQ:2
SPQ:1
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2 - 19 | $41.906 |
| 20 - 99 | $40.971 |
| 100 - 199 | $40.504 |
| 200 - 999 | $40.223 |
| 1,000 - 1,999 | $39.663 |
| 2,000 - 3,999 | $39.382 |
| 4,000 - 7,999 | $39.289 |
| 8,000 - | $39.214 |



