#A915AY-2R0M=P3
MURATA
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74545112
Date Code:2026
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | D53LC |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 2.64A |
| Current - Saturation (Isat) | 2.92A |
| Inductance | 2 µH |
| Inductance Frequency - Test | 100kHz |
| DC Resistance (DCR) | 27mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2020 |
| Size / Dimension | 0.197"L x 0.197"W(5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.118" (3.00mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.
庫存量: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:2,000
| 購買數量 | 單價(FOB JAPAN) |
|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.331 |
| 20,000 - 99,999 | $0.329 |
| 100,000 - 199,999 | $0.329 |
| 200,000 - | $0.328 |
| - | - |
| - | - |
| - | - |
| - | - |



