XJ8D-1511
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
商品說明
| Contact Plating | Gold |
| Contact Resistance | 20 mΩ |
| Current Rating | 2 A |
| Height | 5.8 mm |
| Insulation Resistance | 1 GΩ |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 105 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Number of Contacts | 15 |
| Number of Poles | 15 |
| Pitch | 2.54 mm |
| Shape | Straight |
| Voltage Rating | 300 V |
| Width | 7.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



