S8VK-T12024
OMRON
庫存類別:授權代理店
供應商排名:A-2
Management ID:st74536805
文件
商品說明
| Category | Power modules/Built-in boards Industrial DIN Rail Power Supplies |
| Manufacturer | OMRON |
| Series | S8VK-T (120W) |
| Input Type | AC |
| AC Voltage - Input | 320 ~ 576VAC(3 Phase) |
| Voltage - Output 1 | 24V |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Current - Output (Max) | 5A |
| Number of Outputs | 1 |
| Power (Watts) | 120W |
| Efficiency | 89% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 70°C (With Derating) |
| Features | Adjustable Output, IP20, Load Sharing |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Size / Dimension | L4.81" x W1.57" x H4.92" (122.2mm x 40.0mm x 125.0mm) |
| Approval Agency | CE, TUV, UL |
・Product description information is provided for convenience to provide an overview of the product.
・Please refer to the data sheet issued by the manufacturer for the relevant official information.




