H3FA-AU DC24
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Coil Voltage (DC) | 24 V |
| Max Current Rating | 3 A |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Max Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | PCB , Through Hole |
| Number of Pins | 13 |
| Packaging | Bulk |
| Relay Type | Integrated |
| Termination | PC Pin |
| Throw Configuration | DPST, SPST |
| Weight | 15 g |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



