D40A-1C2
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Body Material | PBT, Plastic |
| Depth | 48 mm |
| Housing Color | Black |
| Housing Material | Plastic |
| Mount | Cable |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Ratings | IP67 |
| Sensing Distance | 15.0114 mm |
| Termination | Cable |
| Width | 13 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



