Z-10FQ22Y-B
當本公司管有此產品的不同批次時、產品的外觀及包裝並不一定如以上圖像所示。
如欲了解詳情、請點擊上面「查詢詳情」與我們聯絡。
文件
商品說明
| Current Rating | 10 A |
| Differential Travel | 101.6 µm |
| Electrical Life | 100 kcycles |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Mechanical Life | 500 kcycles |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Positions | 2 |
| Operating Force | 5 N |
| Operating Position | 33.3502 mm |
| Overtravel | 3.5814 mm |
| Packaging | Bulk |
| Pretravel | 1.016 mm |
| Ratings | IP00 |
| Switch Function | On-Mom |
| Termination | Screw |
| Throw Configuration | SPDT |
| Voltage Rating (AC) | 125 V |
| Voltage Rating (DC) | 30 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.



